9. januar 2014

Vind hudplejeserie fra Qua


Eftersom jeg aldrig fik stablet en Give Away på benene i julen, må det være på tide, at i får chancen for det nu. Denne gang kan i vinde en Extra Rich Premium Face cream, en toner og en ansigtsrens fra Qua Organic til en værdi af 900 kr. Kender I Qua? Qua er en serie af high-performance hudplejeprodukter, der kombinerer de allerfineste naturlige og økologiske ingredienser. Derudover er Qua certificeret af det franske Ecocert, som stiller til krav at minimum 95% af de plantebaserede ingredienser skal være certificeret økologiske samt, at der ikke må anvendes syntetiske stoffer i produkterne. Jeg har selv testet produkterne og kan af erfaring - indenfor min egen meget sarte hud - anbefale denne serie.

Som sagt kan du vinde en Extra Rich Premium Face Cream 50 ml, en Balancing Facial Toner 150 ml og en Purifying Facial Cleanser 150 ml.

Alt du skal gøre er:
Like Qua Organics facebookside her.
Følge min blog på Bloglovin her.
- og efterlade en kommentar med navn og email.

Good Luck.

85 kommentarer:

  1. Astrid Ellen Kruse
    astrid.e.kruse@live.dk

    SvarSlet
  2. Stine Østergaard
    Stinewinth@hotmail.com

    - forresten har jeg lavet en bloganbefaling på din blog. :)
    - http://wasteyourtimee.blogspot.dk/2014/01/mie-kathrine-by-mie-kathrine-mie-har-en.html#comment-form

    SvarSlet
  3. Virkelig en lækker give away!

    Amalie Bach
    amaliebachmoellergmail.com

    www.amalie-nanna.blogspot.com

    SvarSlet
  4. Julie Thorning
    juliethorningrasmussen@gmail.com

    SvarSlet
  5. Maria Bjerring Sørensen
    maria_bs@live.dk

    SvarSlet
  6. Bernadette Ng.
    uyen.dk@gmail.com

    SvarSlet
  7. Laura Næsby larsen
    lauratrianglemind@gmail.com

    SvarSlet
  8. Iiiih hvor lækkert !

    Heidi Stahl Pedersen
    H.stahlpedersen@gmail.com

    SvarSlet
  9. Louise Frølich
    Louisefrolich@hotmail.com

    SvarSlet
  10. Det lyder at for lækkert <3

    Julie Schick

    julieschick@hotmail.com

    SvarSlet
  11. Virkelig lækkert!

    Matilde Dilling Huusmann
    bloggerenmatilde@gmail.com

    SvarSlet
  12. Denne kommentar er fjernet af forfatteren.

    SvarSlet
  13. Caroline Heger
    heger.caroline@gmail.com

    Krydser fingre for at jeg vinder :)

    SvarSlet
  14. Ditte Reitz Petersen
    dittereitz@gmail.com

    SvarSlet
  15. Dejlig giveaway <333

    Liza Nielsen
    nielsen.liza@gmail.com

    SvarSlet
  16. Karoline Kaal :)
    karolinekaal@hotmail.com

    SvarSlet
  17. Christina Wonsbeck9. januar 2014 kl. 18.10

    Christina Wonsbeck :)
    Christina_Wonsbeck@hotmail.com

    SvarSlet
  18. Cecilie Binau
    cecilie.krolykke@gmail.com

    SvarSlet
  19. Ellen Christine Højlund, echojlund@rocketmail.com
    - done :)

    SvarSlet
  20. Karoline Physant Kristensen
    E-mail: smukke-physant@hotmail.com
    💗😍

    SvarSlet
  21. Mega lækker giveaway!

    Ida Jegbjerg
    idax5612@hotmail.com

    SvarSlet
  22. Super lækker give-away, dejligt at høre, at din egen hud har haft det fint med at bruge produkterne. Har døjet med allergi de sidste to måneder, og skal nu ud og investerer i ny hudpleje, da jeg ikke kan tåle det, jeg har hjemme i øjeblikket.

    Oline Bredsgaard
    E-mail: olinebredsgaard@gmail.com

    SvarSlet
  23. Vildt lækker give-away! Har set produkterne før, og de see og lyder virkelig lækre. De er bare meget dyre.

    Emilie Holm Nygaard
    emilie-melanie@hotmail.com

    SvarSlet
  24. Denne kommentar er fjernet af forfatteren.

    SvarSlet
  25. Det lyder som nogle lækre produkter for os med sart hud. Dem ville jeg da være meget glad for at vinde (:

    Amira_Resic@hotmail.com

    SvarSlet
  26. Louise Vest Carstensen
    l.carstensen@hotmail.com

    SvarSlet
  27. Karoline Jønsson
    snetiger@gmail.com

    SvarSlet
  28. Mega lækker giveaway, jeg deltager!

    Anna Møller Larsen
    E-mail: anna.larsen.76a@gmail.com

    SvarSlet
  29. Wow, lækker giveaway! Tror helt klart, at min hud har godt af det :-)
    cs_cs_7@hotmail.com

    SvarSlet
  30. lækkert!

    Anna Brandi
    Anna.brandi.holum@hotmail.com

    SvarSlet
  31. Mega lækker premie!
    Har gjort tingene
    Michaela Rosenkilde
    mich996j@horsens-skoler.dk

    SvarSlet
  32. Utrolig lækker giveaway :)

    Asta Krogholm Sand
    astasand@gmail.com

    SvarSlet
  33. Julie Meldgaard Kirkeby
    julie-meldgaard@hotmail.com

    xx
    juliekirkeby.blogspot.dk

    SvarSlet
  34. Så lækker givaway

    Emilie Glismand
    emilie.glismand@gmail.com

    SvarSlet
  35. Lækker Give away

    Ida Savkov
    idasavkov@gmail.com

    SvarSlet
  36. Nanna Cecilie Petersen

    nannaceciliepetersen@hotmail.com

    SvarSlet
  37. åhhh krydser alt hvad jeg har!

    Sine Madsen
    sineskabelund@hotmail.com

    SvarSlet
  38. Louise Lynggaard Sørensen
    louise.lynggaard@gmail.com - så lækket give away!

    SvarSlet
  39. nanna low thomsen
    nanna_thomsen@hotmail.dk

    SvarSlet
  40. Virkelig lækkert!

    Maria // mdhammer@hotmail.com

    SvarSlet
  41. Maia Laurine
    maialaurine@gmail.com

    SvarSlet
  42. Denne kommentar er fjernet af forfatteren.

    SvarSlet
  43. Deltager :-)

    Line Bjerg
    Linebjerg@live.dk

    SvarSlet
  44. Teresa Fredensborg
    Teresa161198@gmail.com

    SvarSlet
  45. Lyder spændene!

    Laura Kristiansen
    laura.kristiansen@gmail.com

    SvarSlet
  46. Liker på Facebook, og følger allerede på Bloglovin :)

    Tina Christensen
    tina-bchristensen@hotmail.com

    SvarSlet
  47. Åhh, alt for lækker give away Nanna!

    Anna Pedersen
    annablog@live.dk

    SvarSlet
  48. Åhh, en lækker give away N !

    Sofie Colsted
    sofiecolsted@hotmail.com

    SvarSlet
  49. Er lige netop løbet tør for ansigts-rens, så det kunne være vildt fedt at vinde...
    Amalie Bang Nørkjær
    kandusigemalle@gmail.com

    SvarSlet
  50. Det var dog en fantastisk lækker giveaway! Jeg vil rigtig gerne deltage (:

    Julie Monberg
    juliemonberg@gmail.com

    SvarSlet
  51. Adisa
    adisa-privat@outlook.com

    SvarSlet
  52. Lækkert Lækkert! :-) Dorte Slouborg dortes918@hotmail.com

    SvarSlet
  53. Min hud kunne virkelig godt trænge til en kærlig behandling!!

    Frederikke sunde
    Frederikkesunde@hotmail.com

    SvarSlet
  54. Wow, sikke en skøn give-away!

    Lin
    linmariemark@gmail.com

    SvarSlet

  55. Elsker din blogs nye udssende!
    Hey, vil du ikke følges på Bloglovin? <3

    SvarSlet
  56. Sanna Straagaard
    sanna10.09@hotmail.com

    SvarSlet
  57. Wow, det lyder lækkert!!
    Cecilia Nicolaisen, cecilianicolaisen@hotmail.com

    SvarSlet
  58. Clara Shields
    clara3shields@gmail.com

    SvarSlet
  59. Dunia Kader
    Kaderdunia14@gmail.com

    SvarSlet
  60. Amanda Svendsen
    amandas4g@hotmail.dk

    SvarSlet
  61. Emilie Juel
    Millejk@hotmail.com

    SvarSlet
  62. Julie Andersen
    jullem-b-a@hotmail.com

    SvarSlet
  63. Cecilie Stenberg

    ceciliehilslevstenberg@gmail.com

    SvarSlet
  64. Clara Thomsen
    clara.thomsen@hotmail.com

    SvarSlet
  65. Cecilie Nørnberg
    csn@2all.dk

    SvarSlet
  66. Sara Holst Frederiksen
    sara.f@stofanet.dk

    SvarSlet
  67. Deltager :)
    Anna Hansen
    offentliganna@gmail.com

    SvarSlet
  68. Rikke Kamstrup
    rikkehjoerring@gmail.com

    SvarSlet
  69. Amalie Nygaard
    amalieblogger@hotmail.com

    SvarSlet
  70. deltger
    julie boel
    julie.arvad@gmail.com

    SvarSlet
  71. Lyder virkelig godt! Kunne godt bruge det til min dumme hud.
    Sara Kryger Karlsen.
    Sarakkarlsen@gmail.com

    SvarSlet
  72. Oline
    olineama@gmail.com

    SvarSlet
  73. Hey, hvilken skrift har du brugt, til at skrive about ude i siden, af din blog? <3

    SvarSlet
  74. Laura Birkmose Hertz
    laura.hertz96@gmail.com

    SvarSlet
  75. Emma Sloth
    emmakathrinesloth@live.dk

    SvarSlet
  76. musse.line@hotmail.com
    Line Sand

    SvarSlet
  77. Sophie Christensen
    sol_fie@yahoo.dk

    SvarSlet
  78. Emilie Kofoed
    emilie.kofoed@hotmail.com

    SvarSlet
  79. Åh, sikke en lækker konkurrence, jeg deltager gerne, og gid man kunne flere gange!
    Kathrine Johansen
    lillekathriine@hotmail.com

    SvarSlet
  80. Lilli Fuglsang
    lilli_smiler@yahoo.dk

    SvarSlet
  81. Josefine Wulff

    Josefine.wulff.jensen@hotmail.com

    SvarSlet
  82. Lækkert, jeg krydser fingre ;)
    marialundpedersen@gmail.com

    SvarSlet
  83. Lis Vinter livv@mail.dk

    Lækker præmie - jeg deltager gerne !

    SvarSlet
  84. Maria Gaarde - mbgaarde@gmail.com :)))

    SvarSlet

Comments