18. april 2013

Vind Casio ur

Du har nu muligheden for at vinde et Casio ur fra Superstar.dk til en værdi af 549 kr. Alt du skal gøre er at synes godt om Superstar.dk's facebook side her og efterlade en kommentar med navn og email. Good luck lovely readers. 

Desuden kan du få 10% rabat på alle Superstar.dk's ure ved at bruge rabatkoden "Originalfake", det gælder resten af april.

163 kommentarer:

  1. Nanna Fink

    finknanna@gmail.com

    super fed giveaway forresten!

    SvarSlet
  2. Fed præmie, jeg har liket :)
    Agnes Maagaard. agnes-maagaard-petersen@hotmail.com

    SvarSlet
  3. Årh, hvor lækkert Nana!

    Matilde
    bloggerenmatilde@gmail.com

    SvarSlet
  4. Jeg har liked facebook siden nu - hvor er det en fed give away, vil så gerne vinde :-)

    Hilsen Christina F. Thomsen
    Email: Christinathomsen1994@hotmail.com

    SvarSlet
  5. Mayumi Rahbek Skoller
    mayumi-rs@hotmail.com

    Knus ;))

    SvarSlet
  6. Lækker giveaway!!!
    Ida skadhauge
    Igs1999216@gmail.com

    <3

    SvarSlet

  7. Emma
    emma.sophie@live.dk

    <3 <3 vil såååå gerne vinde

    SvarSlet
  8. Jeg her liked siden nu, åhh en lækker giveaway!

    Nanna Frøkjær, nanna78@hotmail.com <3

    SvarSlet
  9. så er facebook siden liked. Krydser fingre

    knus Sofie Nørby
    sofienorby@gmail.com

    SvarSlet
  10. Så er facebook siden liked. Krydser fingre!

    Knus Sofie Nørby
    sofienorby@gmail.com

    SvarSlet
  11. Sikke en lækker præmie!!

    Cecilia Nicolaisen
    cecilianicolaisen@hotmail.com

    SvarSlet
  12. Fedt! ;)

    Clara Dam
    clara.dam@hotmail.com

    SvarSlet
  13. Lise Hermansen
    lise-hermansen@hotmail.com

    SvarSlet
  14. Tina Bangsgaard
    tina-bchristensen@hotmail.com

    lækker præmie :)

    SvarSlet
  15. Amanda Hansen
    amandaebh@hotmail.com

    SvarSlet
  16. Hvor har jeg ønsket mig det ur længe!

    Emma Andersen
    prisca.andersen@gmail.com

    SvarSlet
  17. Årh, lækkert!!!!

    Emma Schifter
    emmaschifter@live.dk

    SvarSlet
  18. Så har jeg liked deres side. :) omg, jeg har endnu ikke vundet en giveaway, og dette er 100% den jeg håber mest på at vinde. oh god.

    Olivia
    Olivia.leth@gmailcom

    SvarSlet
  19. Like - done
    Mette Rosendal Højrup

    Held og Lykke alle sammen :)

    SvarSlet
  20. Har liked siden :) Fed giveaway!

    Anna Lykkeberg
    AnnaLykkeberg98@gmail.com

    SvarSlet
  21. Så er siden liked :) og sikke en super giveaway!

    Nanna

    nanna-chan@hotmail.com

    SvarSlet
  22. Astrid

    astrid.cold.99@gmail.com

    astridcold.blogspot.dk :)

    SvarSlet
  23. Siden er liket :)

    Emma Vilhelmsen

    14emma@live.dk

    SvarSlet
  24. Done!

    Maria Laura Erfurt Hjorth
    marialaura@erfurt.dk

    SvarSlet
  25. Done!
    Super fedt med en giveaway!

    Navn: Maria Laura Erfurt Hjorth

    E-Mail: marialaura@erfurt.dk

    SvarSlet
  26. Siden er liked"


    Ida Henningsen

    Idamariehenningsen@hotmail.com

    SvarSlet
  27. Sådan! Super fint og enkelt ur! Plejer ellers ikke at kunne lide ure.

    Clara Stenfeldt
    clara.stenfeldt@gmail.com

    SvarSlet
  28. Super smukt og enkelt ur!
    Mathilde Faurby
    Mathildefaurby@gmail.com

    SvarSlet
  29. Jeg vil SÅ gerne vinde, har drømt om det smukke ur i lang tid :-)

    Ida M.
    detforfedt@live.dk

    SvarSlet
  30. Melissa M
    Melissa.moussa@live.dk

    SvarSlet
  31. Amalie Due Schyberg

    amaliedue@live.dk

    SvarSlet
  32. Karen sch'onwandt
    Karen.m.sch@gmail.com

    SvarSlet
  33. Anna Viola Weber18. april 2013 kl. 17.39

    OMG, har ønsket mig det ur så længe!

    annaviola1@gmail.com

    SvarSlet
  34. Christina Lerche
    christina@lerche.name
    http://prettypretend.blogspot.dk/

    SvarSlet
  35. Årrrh, hvor er det fint!

    Sofie Kastrup
    sofiekastrup@hotmail.com

    SvarSlet
  36. Deltager glædeligt! Super fint feminint og enkelt ur :-)

    Ann-Sofie Steffensen, fie-95@hotmail.com

    http://fiemalling.blogspot.dk

    SvarSlet
  37. Mit all time yndlings ur!

    Naja Sørensen

    najawammen@hotmail.com

    SvarSlet
  38. Mit all time favorit ur!

    Naja Sørensen

    najawammen@hotmail.com

    SvarSlet
  39. Virkelig fedt altså!

    Maria H
    mdhammer@hotmail.com

    SvarSlet
  40. Denne kommentar er fjernet af forfatteren.

    SvarSlet
  41. Julie L.R.

    Julielr1995@gmail.com

    www.thenightinseatte.blogspot.dk

    Knus <3

    SvarSlet
  42. Den er liked. Har faktsik også delt den fordi jeg troede at man skulle?

    Sille Christiansen.

    Toerring@hotmail.com

    SvarSlet
  43. Cecilie Dræbye
    C-cille@live.dk

    Super fed give-away:-)
    Http://ceciliesdraebye.bloggersdelight.dk/

    SvarSlet
  44. Uh, ville elske at eje et guldur :D!
    - Nana Bech

    SvarSlet
  45. Super lækkert!

    Julie Stenberg
    julie.stenberg@jensen.mail.dk

    SvarSlet
  46. Har selv et Casio ur, og er rigtig glad for det, men har længe ønsket mig denne model og farve!
    Emilie Glintborg
    emilie-pigen3@hotmail.com

    SvarSlet
  47. Nanna L. Thomsen og min mail; Nanna_Thomsen@Hotmail.dk
    - ÅH GUD, jeg har drømt om det ur nu så forfærdelig længe - jeg krydser fingre.

    http://nannalowthomsen.blogspot.dk/

    SvarSlet
  48. Lækreste giveaway!!

    Maja Knigge
    maja-knigge@hotmail.com

    SvarSlet
  49. Siden er liked!
    Marie-Noelle Weider
    marie-noelle.weider15@hotmail.com

    SvarSlet
  50. Mie Jensen
    mie.munch.jensen@gmail.com

    SvarSlet
  51. Coooooooool!

    Anne-Sofie
    anne-s@live.dk

    SvarSlet
  52. Super lækkert!
    Amalie Wittendorff
    amaliewitten@icloud.com

    www.whiteiced.blogspot.com

    SvarSlet
  53. Deltager.

    Dagmar Terp Jensen
    Dagmars11@hotmail.com

    SvarSlet
  54. enkelt og stilrent ur, så lækkert

    Catrine Helleberg
    Catrine.helleberg@live.dk

    SvarSlet
  55. Super fed give away!

    Nadja Felsinger
    nadjafelsinger@gmail.com

    SvarSlet
  56. Så det gjort
    Marielibogvad@hotmail.com

    SvarSlet
  57. Enduena Begolli

    Endue-n@hotmail.com

    SvarSlet
  58. Super lækkert!

    Julie Meldgaard Kirkeby
    Julie-meldgaard@hotmail.com

    // falmetgraa.blogspot.dk

    SvarSlet
  59. Håber, håber, håber...
    Kallmayer1@hotmail.com

    SvarSlet
  60. Vildt lækkert ur!
    Maria Bjerring Sørensen
    maria_bs@live.dk

    SvarSlet
  61. krydser fingre!..
    maja louise munch
    majalouisemunch@gmail.com

    SvarSlet
  62. yay!

    Yiyang Zheng

    yiyangzheng2008@hotmail.com

    SvarSlet
  63. Roxanne Sofia Bonfield Nielsen
    hejmeddigbonfield@live.dk
    Mega fed givaway! :)

    SvarSlet
  64. Lækker give-away og super lækkert ur - er det helt magen til det, du selv fik den anden dag?

    Min mail er bjarnhof.katrine@gmail.com

    Katrine B
    http://bagkatrineb.wordpress.com/

    SvarSlet
  65. Anna de Crook
    anna-111@live.dk

    Har altid ønsket mig sådan et ur. Super fed give-away. Håber inderligt at jeg vinder! <3

    SvarSlet
  66. Sååååååå fint!

    wboedker@gmail.com
    emma worup

    SvarSlet
  67. Lækker givaway!

    Nanna Thye
    nannathye@gmail.com

    SvarSlet
  68. Clara Geoffroy
    Clara.geoffroy2@gmail.com

    SvarSlet
  69. Nanna Conradsen

    Nanna.conradsen@gmail.com

    - mega fed giveaway håber på at vinde;)

    SvarSlet
  70. ihh, er helt vild med Casio ure!

    Annika Hoffmann
    Annika_nh@me.com

    SvarSlet
  71. Årh den er fed! Krydser fingre!:-)

    Annabel Kersalu

    Annabelkersalu@hot.ee

    SvarSlet
  72. Denne kommentar er fjernet af forfatteren.

    SvarSlet
  73. ida fuglsang poulsen

    idafupo@hotmail.com

    SvarSlet
  74. Cecilie Stenberg

    ceciliehilslevstenberg@gmail.com

    Fed giveaway:-)

    SvarSlet
  75. fed konkurrence :-)

    Anna Petersen

    Mangor98@gmail.com

    SvarSlet
  76. Årh de er så lækre!

    Caroline Kjærulff

    carolinekj2@hotmail.com

    SvarSlet
  77. Årh hvor lækkert!

    Rikke Vindbæk

    Rikkevindbaek@hotmail.com

    SvarSlet
  78. Julie Daa
    juliemariedaa@gmail.com

    SvarSlet
  79. marie justesen
    mariejustesen@hotmail.dk

    SvarSlet
  80. Elisabeth Ringgaard
    Elisabeth_buster@hotmail.com

    SvarSlet
  81. Emma Birkjær

    e.jensen8840@gmail.com

    SvarSlet
  82. Læks ur, krydser fingre!

    Asta McNair

    asta6867@gmail.com

    SvarSlet
  83. maria brødbæk
    broedbaekmaria@gmail.com

    SvarSlet
  84. Sille Rægaard

    Sillerr1997@hotmail.com

    - super fed konkurrence, ELSKER din blog :)

    SvarSlet
  85. SÅ FEDT! Virkelig lækker giveaway! Krydser fingre!

    Frederikke Kjær Jensen

    Frederikkekjaerjensen@hotmail.com

    SvarSlet
  86. Emma T

    tornbak@me.com

    SvarSlet
  87. Pisse fedt med en lækker giveaway!

    Nanett

    Nanett.soerensen@hotmail.com

    SvarSlet
  88. Super give-away :)
    Amalie
    kandusigemalle@gmail.com

    SvarSlet
  89. Amalie Reenberg

    amalie.reenberg1@gmail.com

    SvarSlet
  90. Virkelig god præmie, det var kærlighed ved første blik, da du viste dit ur, så jeg må bare eje det på et tidspunkt, så håber virkelig at vinde det nu.

    Freja Thronsen
    Frejathronsen@gmail.com

    SvarSlet
  91. Har liket siden, nu er der kun tilbage at håbe.
    smillalynge@live.dk

    Knus
    smillaogkarolines.blogspot.dk

    SvarSlet
  92. Ikke dårligt - slet ikke dårligt!

    Anne Louise Nancke

    annelouise1996@hotmail.com

    SvarSlet
  93. Det er SÅ fedt!

    Emilie Bichel

    emiliethbichel@hotmail.com

    SvarSlet
  94. Åh hold da op, det må jeg bare vinde!

    Maria Pichard Kai

    maria.funklab@gmail.com

    SvarSlet
  95. Mie Louise Nielsen

    mielouisen@gmail.com

    SvarSlet
  96. Rebecca Schwartz

    rebecca.simone.schwartz@gmail.com

    SvarSlet
  97. Toplækkert ur!

    Laura H. Kragh

    laurakragh2000@gmail.com

    SvarSlet
  98. Asta Johanne PEtersen

    astajohannep@gmail.com

    SvarSlet
  99. Stine Kaus
    stine-kaus@hotmail.com

    SvarSlet
  100. Anna Birch Jakobsen
    Annabirchskoubo@hotmail.com

    SvarSlet
  101. Eva Hatt
    evajahatt@gmail.com

    SvarSlet


  102. Marie Vestergaard

    vestergaardmarie@gmail.com

    SvarSlet
  103. Livi R
    Livilovelife@hotmail.com
    <3

    SvarSlet
  104. Benedicte Nielsen
    benedicteklaregade@hotmail.com

    SvarSlet
  105. Marie Skov Nielsen

    Marie@plmm.dk :-)

    SvarSlet
  106. Fedt fedt fedt!!

    Mathilde
    xrunwaybehavior@hotmail.com

    runwaybehavior.bloggersdelight.dk

    SvarSlet
  107. Laura Kristiansen
    Laura.kristiansen@gmail.com

    SvarSlet
  108. Frederikke Møller
    fredemoeller@live.dk

    SvarSlet
  109. Sara Sofie Jepsen
    saraemma57@gmail.com

    SvarSlet
  110. Marie Andersson
    Marie7051@hotmail.com

    SvarSlet
  111. Ann-Katrine S.

    akbs@hotmail.dk

    SvarSlet
  112. Mathilde Hasselbalch-Holm
    Hasselnut10@hotmail.com

    SvarSlet
  113. Alfrida Nowak

    alfridaswardrobe@gmail.com

    SvarSlet

  114. Anne Sofie Skødt
    annesofie98@live.dk

    SvarSlet
  115. Josefine Klysner Thomsen
    josefinekt@gmail.com
    (Y)(Y)(Y) til din blog!

    SvarSlet
  116. Deltager meget gerne :-)

    katrine_poulsen89@hotmail.com

    SvarSlet
  117. Sine Madsen

    sulle_tulle@msn.com

    SvarSlet
  118. Julie Møgelmose
    juliemogelmose@gmail.com

    SvarSlet
  119. Sofie Vermehren

    vermehren@live.dk

    SvarSlet
  120. Virkelig virkelig fed giveaway !
    Sara Grønlund
    saragrnlund@gmail.com

    http://saragronlund.blogspot.dk/

    SvarSlet
  121. Det ville virkelig pynte på mit håndled <3


    Shinakjaer@gmail.com

    / Shina Kjær.

    SvarSlet
  122. Denne kommentar er fjernet af forfatteren.

    SvarSlet
    Svar
    1. Rettelse!!

      Elsker din blog!!
      Har ønsket mig det uret i et godt stykke tid nu. Håber jeg er den heldige ! :)
      mai_khuu09@hotmail.dk
      Hilsen Mai Khuu :))

      Slet
  123. Julie Boel
    Julie.arvad@gmail.com
    -så fed giveaway

    SvarSlet
  124. Louise Jakobsen
    louise.jakobsen@hotmail.com

    SvarSlet
  125. Ida Gardel
    idapiigen@hotmail.dk

    SvarSlet
  126. Kirse Kampp
    kirsetrompet@hotmail.com

    SvarSlet
  127. Emma Alber
    ec_muzzen@hotmail.com

    SvarSlet
  128. Ih, de Casio ure er så fine!

    Maiken Ager

    Maikenager@hotmail.com

    SvarSlet
  129. Pernille Dahl
    jeghedderpernille@hotmail.com

    SvarSlet
  130. Jeg ELSKER virkelig virkelig virkelig din blog! Har efterhånden ønsket mig uret længe, så jeg krydser fingrer og håber jeg bliver den heldige! :) :) :)
    Viola Nyholm
    viola@nyholm.net

    SvarSlet
  131. krydser fingre!
    Anna
    anna-photographing@live.dk

    SvarSlet
  132. Nanna Collin
    nanna.collin@gmail.com

    SvarSlet
  133. Emine Kibar
    Emine.k@live.dk
    -eeeeelsker virkelig din blog! Helt igennem fantastisk og ikke mindst bloggeren!!

    SvarSlet
  134. Mai khuu
    Elsker din blog!!
    Har ønsket mig det uret i et godt stykke tid nu. Håber jeg er den heldige ! :)
    mai_khuu09@hotmail.dk

    SvarSlet
  135. Lææækkert ur!:-)
    Monica Petersen
    monicapetersen97@hotmail.com

    SvarSlet
  136. Sofie Colsted
    sofiecolsted@hotmail.com

    Synes det ur er SÅ fedt! Du ved jeg elsker din blog <3

    Kys
    sofiecolsted.blogspot.dk

    SvarSlet
  137. Emilia Mari Wich
    emilia.wich@gmail.com


    OMG DEEEEJLIGTT

    SvarSlet
  138. Fed giveaway :-)

    Anne Sofie Bang

    anne_1999@live.dk

    SvarSlet
  139. Hvor fedt!

    Anne Sofie Bang

    anne_1999@live.dk

    SvarSlet
  140. Fed give away :-)
    You now who i am.
    Silke.
    silke.krautwald@live.dk

    SvarSlet
  141. Josefine Hilden

    josefinehilden@gmail.com

    SvarSlet
  142. Frida BV - fridabv@stofanet.dk

    SvarSlet
  143. fridabv@stofanet.dk - Frida BV

    SvarSlet
  144. Katinka Askehave - katinka.askehave@gmail.com

    åååårh ville dø for det ur!

    SvarSlet
  145. Mathilde Dahl
    mathilde-1998@live.dk

    SvarSlet
  146. Anna Tornvig
    annatornvig@hotmail.com

    Jeg har ikke noget ur, har aldrig haft et, så mit første ur, skal da selvfølgelig være sådan et lækkert et, som et Casio ur! :-)

    SvarSlet
  147. Maria Østergaard
    Mariajuhloestergaard@gmail.com

    SvarSlet
  148. Det er fandme lækkert!
    Liv Overgaard
    livovergaard@jubii.dk

    SvarSlet
  149. Lækkert!

    Maja Hansen
    Majaspuhr@hotmail.com

    SvarSlet
  150. Fedt :)

    Rebecca (Rasmussen) Stichelbout
    mesashi.hiigasu@hotmail.com

    SvarSlet
  151. Amalie Moo Schwartz-Hansen

    amaliemoo@live.dk

    SvarSlet
  152. Nanna Tordrup Terkelsen
    sveskenanna@gmail.com



    Fed Give Away:)

    SvarSlet
  153. Lækkert!

    Rose Eide
    rose@eide.dk

    SvarSlet
  154. Elsker virkelig uret!

    Annie Jensen
    anniebrandi@live.dk

    SvarSlet
  155. Camilla Grubert Løgstrup

    Camillaloegstrup@live.dk

    SvarSlet
  156. Fedt :-D

    Emmalie Winberg Braktoft

    emmaliewb@gmail.com

    SvarSlet

Comments